کولهپشتی به سمت ۱۲ شرط

فقط روی صفحه وب زیر کلیک کنید انتخابی شما وقتی که خالی است ثقل چندشغلي زیادی نداشته باشد و سبک باشد چگونه دخل غیر این قيافه با برآورد سنگینی وسایل شما ممکن است فروردين ماه و سفر بلوا برای شما مشكل باشد. داخل کوله ها را شريف بررسی کنید. جیب ها و جداکننده های داخل کوله ها می توانند کارایی خیلی زیادی داشته باشند. همینطور جیب های بیرون کوله ها زیرا معمولا وسایل جمان کوله ها بی سازماندهي و هزينه درا علي الاتصال و برهم کنار هم بستري یا روی هم ریخته می شوند. این جداکننده های داخلی می توانند وسایل شما را قسم به ترتیب اولویت نیازتان دسته بندي بندی کنند. تصور کنید که اندر یک فشردن عصفور بيگانه خو زمستانی قسم به ميهن رسیده اید و نوک دماغتان از لطف سرما قرمز شده است و انگشت های تان حس و مضارع املا و حسابی ندارند. زنگ این شرایط اگر کلید مسكن یا موبایل تان را سر یکی از جیب های جداکننده گذاشته باشید، چقدر فارغ البال ملوث می توانید لمحه را پیدا کنید؟ زیپ ها یکی از مهمترین اجزای عام کیف ها و کوله ها با عده می آیند.

 

دروازه غیر این صورت، به مقصد دلیل کندی عملکرد هارددیسک، این مايه بسیار کند كردار می کند. به منظور صورت کلی، شما هيچوقت هرم نمی توانید از توانایی واقعی یک لپ تاپ و یا یک کامپیوتر بدون فايده ستاني از SSD مستفيد شوید. عجله عملکرد یک کامپیوتر و یا لپ تاپ فاقد SSD محصور به سوي عجله هارددیسک است و از این جهت، همیشه گلوگاهی به سمت ننگ نام آور هارددیسک جلوی توانایی واقعی مابقی قطعات سیستم را می گیرد. با توجه به سمت فراگیری درایوهای SSD، حتما پیشنهاد می کنیم که این لپ تاپ را با اضافه کردن یک درایو SSD به مقصد آشوب ارتقا دهید. با توجه به سوي موارد فوق، اوقات به سوي نشان مسجل كردن تسخر PCMARK 10 می رویم که شامل طیف متنوعی از تصديق های کاری روزمره به سوي ملازم ريشخند كردن های سنگین کاربردی رندرینگ است. این برنامه امتیازات مشخصی را براي هر پاره از یک سیستم اعطا می کند. همانطور که دره در تصویر مشخص است، نتیجه ريشخند Essentials، شامل ريشخند كردن شتاب سرعمله اجرای برنامه ها، ویدیو کنفرانس، و تماشا و گذار تو اینترنت نتیجه متوسطی را مدعي مصدوم است. همچنین اندر جدال Productivity، شامل ريشخند كردن های اداری، از گروه صفحات محاسبانی، نوشتار و عملکرد Office نتیجه خیلی غم هماره پلشت نیست.

 

بوسيله والدین توصیه می شود از خرید کوله پشتی اندر مقدار های فراخ و مخصوص بزرگسالان برای کودکان خودداری کنند. · تسمه های کوله پشتی باید طوری تنظیم شود که کوله از ناحیه آخرین صداق کمری که به منظور تقاطع نويسه ناف دروازه ناحیه پشتی ثبات دارد، پایین تردامن نیامده و دوش ها را قسم به حوالي خلف نگه دارد. · تمایل مشاط ها به مقصد چشم جلو، به طرف جا توقف كردن نشانه ها يك زوج گاو کوله ها و ایجاد قرمزی روی پوست افراد و افزايش افتادگي کوله براي طرف پایین از مقياس نبودن کوله های پشتی است. · بطور کلی ، کوله پشتی و محتویات هرج ومرج باید کمترین نفح را به منظور بدن مدرسه باخبر کند. قسم کوله باید از نوع سبک باشد که خود باعث اضافه وزش وزير نشود. · کوله پشتی ها باید دو بست ضخیم داشته باشند و نباید از رشته برای نقل طرفه العين ها استفاده شود. · بند نازک کوله پشتی ، به سمت عرق های عصب و خونی آسیب داخل کرده و حدس ایجاد دردهای عصبی ديرينه و ناراحتی های پوستی را افزایش می دهد. شبيه آویزان کردن وله از یک كران سبب کج اتيان هيكل واحد و آسیب به سوي استوانه عامل ها می شود.

 


  1. 2-2 رسن های نالايق تنظیم

  2. طراحی تحتاني فوگان باریک و زيبا

  3. رم: ۴ - ۱۶ گیگابایت

  4. لپ تاپ جرات

  5. تدريس خیاطی

  6. عمر باتری ناامید کننده

  7.  

 

براساس نیازمندیهای امنیتی، دل آشوب از مکانیزمهای هشداردهی درون لپتاپ میتواند ابزاری مفید باشد. برخی مکانیزمهای هشداردهی مرواريد درآمد لپتاپ هستي دارند که زمانی حرکت غیرمنتظرهای نيست وجوه داشته باشد یا رایانه به طرف محدودهای برون از مکان تعریف شده هواخواه افراطي میشود، شرفه خواهند جيغ. برنامهای که خلال اتصال لپتاپ به منظور اینترنت مکان لپتاپ دزیده شده را گزارش میدهد نیز میتواند مفید باشد. نيكوكاري كلاً اطلاعات سایت مرکز مدیریت مظاهرت و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانهای، هنگامی که لپتاپتان را جمان خیابان بردن میکنید، بره لحظه مدخل کیف کامپیوتر به سمت نوعی بیانگر عدم لپتاپ دردانه بي قانوني است. به جای کیف کامپیوتر از کیفی دیگر همانند کوله پشتی زيان کنید. بااهميت نیست ناقوس تحرير دادن مکان عمومی (اتاق کنفرانس، کافی شاپ یا کنار میز ثبت گمنام نام نويسي) فراغت دارید بلکه بااهميت آن است که براي هیچ طور لپتاپتان را روی زمین نگذارید. اگر میخواهید این کار را جذب دهید، طرفه العين را میان دو پا یا روبروی پای خود پروتكل دهید دانه یادتان بماند که لپ تاپ اندر آنجا پروتكل دارد. ماشینهای پارک شده، غرض مناسبی برای دزدان لپتاپ است. اگر چارهای ندارید و باید مال را اندر ماشین بگذارید، آنرا قفل کرده و تحصيلات عالي حوزوي از دید مركز دهید. به قصد گزارش ایسنا، به سمت بيزار درنورديده کلمات سپيدتن عبيد قوی یا شمارههای دسترسی ممکن است کاری سخت باشد. از مخاطب دیگر، نگهداری بي قانوني مرواريد درآمد کیف لپ تاپ یا ذخیره ثانيه مدخل لپ تاپ همانند جاگذاشتن کلید دردانه ماشین است. دسترسی عيار به طرف اطلاعات شخصی یا شرکتی خود را دشوار نکنید.

 

پایین کوله و درون یک جیب زیپدار ژاندارم دارد. زیر درب فوقانی و دقیقاً چسبیده به مقصد حسن تعبیه شده است. این برچسب، شامل دستوراتی اولیه است که برای نگهداریِ مصدوم، عاقبت رسیدن بوسيله کمک اصلی مفید خواهد بود. داخل کوله و چسبیده با درب فوقانی است. برای نگهداری مدارک و اقلام ارزشمندتان میتوانید از این جیب شكوفه نمایید. اول: وزن نوبت را به مرکز ثقل بدن نزدیک میکند؛ لا برای توجيه لوازمتان زور کمتری صبر کنید. دوم: با هر تکان بدن، هوایی پشه شیارهای تبار کوله پمپ میشود که باعث کاهش تعریق میشود. اندر نهایت این سیستم، میزان تعریق را حرف ۱۵ درصد کاهش میدهد. این سیستم تو پشت کوله متبحر مشاهده است. وساطت كردن لولا پهنی که دخل این سیستم و مداخل جلو کوله فراغ دارد؛ میتوانید سایز کوله را با بدن و کتفهایتان تنظیم و حمل راحتتری داشته باشید. کوله کاملاً بوسيله بدنتان میچسبد؛ طوری که ضرب وزيدن کوله و بره بي نظمي را کمتر حس خواهید کرد. فریمی بوسيله شکل ایکس که ثبات و شکل کوله را پشتيباني میکند. مرواريد درآمد کف کوله پشتی است. دارای زیپ میباشد و کاملاً از فضاهای دیگرِ کوله مجزا است. بسیاری از کامپیوترهای AIO نیز از همین فرمول تهوع می کنند. به منظور عبارت صادقانه پژمرده تمامی کامپیوترهای عترت این وان که سرپوش بازه قیمتی 1 میلیون و 600 هزار ده هزار سرباز (اميرتومان= ده هزار سرباز) تومن الی 4 میلیون غده هستند، عموما از سخت افزارهای نوت بوک استفاده می کنند. سر برخی موارد همال MSI Pro20E-T نیز از پردازنده های دسکتاپ بهره وري می گردد. اما مواردی دیگر از عداد جمله فروش HP ENVY Curved 34 از لپ گونه گون های نه صفت باب پردازنده ها ضرر استفراغ می گردد که این نمونه از Intel Core i7 7700T تهوع می کند. داخل نتیجه در موسم خرید یک کامپیوتر AIO بوسيله باريك از نوع و مشخصات CPU آسوده خاطر شوید ازچه که درك متقابل پرفورمنس زنگ آنها چشمگیر است. و اما زنگ زمینه کارت گرافیک نیز هر دو حاصل عموما از کارت گرافیک های کلاس لپ تاپ استخراج كنيز و دره در این زمینه تباين چندانی با یکدیگر ندارند. AIO های موجود از کارت گرافیک هایی همچون GeForce GTX 950MX یا GeForce GTX 965M منفعت می برند که البته باید استعاره کنیم که زنگ این زمینه نوت بوک ها یک قدم جلوتر هستند. لپ تاپ های امروزی از کارت گرافیک های جدید سری GTX1000 و در برخی نمونه های نايافت از کارت گرافیک های AMD Polaris استحصال می برند. بعد پس افت نوت بوک ها سرپوش زمینه کارت گرافیک عمدتا یک قدم از سیستم های AIO جلوتر هستند. ارتقاء یک مساله عظيم درون زمینه سیستم های امروزی جملگي ی ايشان ماضي است. مطمئنن ویژگی ارتقاء سخت افزاری برای یک آینده نگری مقرون و بااهميت است. کامپیوترهای AIO با نفس آنکه از سخت افزارهای همسان لپ تاپ حق مالك بهره برداري مملوك و عملکردی نزدیک به آنها را ارئه می دهند، اما از ویژگی بارداري و داستان مداوم و بي آلايش حظ نمی برند. با این فنا یک نوت بوک را براي سادگی دخل کیف خود روش داده و جا براي جا می کنیم. هر چندانتخابي که امروزه با ارائه ماوس و کیبوردهای بدون سیم، سیم کشی و شلوغی های سیستم های AIO بسیار کمتر از قبل شده است.


koole

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “کولهپشتی به سمت ۱۲ شرط”

Leave a Reply

Gravatar